החדרים והמקום


החדרים שלנו בנויים כחדרים פרטיים רובם מרווחים ומתאימים בקלות למפגשים אישיים, זוגיים ואף מעבר לכך. בכל מתחם שלנו ישנו גם חדר המתאים למפגש קבוצתי של 12-14 משתתפים. 

החדרים מוארים בעלי חלונות גדולים עם וילונות רכים המאפשרים לאור טבעי לחדור אל החדר תוך שמירה על פרטיות והפרדה מהחוץ. עיצוב נקי ומודרני המשרה נינוחות באווירה ביתית חמימה עם תאורה רכה, תוך דגש על נוחות ומתן מענה פונקציונאלי לצרכי המשתמש.
אבזור ונוחות

אבזור מלא הכולל את כל מה שתצפו לפגוש על פי סוג החדר וייעודו, כדי שתוכלו לעבוד נטו, בשקט מבלי לדאוג לפרטים הטכניים. בידוד בין החדרים והפרדה ממרחב ההמתנה על מנת לתת תחושת פרטיות מרבית.מערכת מיזוג הנשלטת באופן מלא ברמת החדר הבודד. בצמוד לאזור ההמתנה נמצא המטבחון שלנו המציע פינה נעימה להכנת מגוון משקאות חמים ועוגיות ובמקרר שלנו תוכלו למצוא מעבר לחלב גם מגוון משקאות קלים להתרעננות בימים חמים. כל אלו עומדים לרשותכם באופן חופשי.

אינטרנט אלחוטי במהירות של 100 MB. 

כניסה למתחם באמצעות כרטיס חכם. 

ניקיון יסודי על בסיס יומיומי לאחר שעות העבודה מבטיח כי כבר מבוקר המחרת המקום ימתין לכם מוכן ומאורגן לצרכיכם. לכם נשאר רק לבא, לעבוד וליהנות.


מערכת הזמנת חדרים

מערכת הזמנת חדרים וביטולם זמינה לכם 24/7– נכנסים למערכת עם הסיסמא האישית שלכם מכל מקום בעולם דרך הנייד, הטאבלט או מהמחשב, רואים את מצב התפוסה בחדרים השונים בכל רגע נתון ובפעולה פשוטה מזמינים או מבטלים חדר שהזמנתם והמערכת מתעדכנת בזמן אמת.


אינטרנט מהיר


כרטיס חכם


מערכת הזמנות אונליין


חדר ישיבות


אפשרות לאחסון


בידוד אקוסטי


כיבוד ושתיה – חופשי


אפשרויות ביטול ללא חיוב


חדרים מאובזרים


מחירים הוגנים


חשבונית מס מסודרת


שעות עבודה גמישות


סידורי חניה נוחים


שירותי נקיוןשירותים נוספים


המטרה שלנו היא לתמוך בקהילת המטפלים שלנו, באנשים שבחרו בנו בידיעה שנעשה כל שנוכל כדי לסייע להצלחתם. שנעשה כל מאמץ כדי להפוך את text_logo  למקום שאכפת לו ושדואג לכל הדברים הקטנים מסביב, בדיוק אלו שכשעובדים לבד לא תמיד נשארים לנו כוחות לטפל בהם.

במיוחד בתחילת הדרך כשההוצאות גדולות והמוניטין והקליינטורה נבנים עקב בצד אגודל, דווקא אז אנחנו זקוקים לגמישות, זקוקים למחירים הוגנים, זקוקים שיאמינו בנו ושיאפשרו לנו לצמוח.

אנחנו ב- text_logo שואפים לספק את כל אלו לקהילה שלנו ואנחנו עושים זאת לא רק באמצעותנו אלא גם באמצעות מגוון שירותים נחוצים במחירים מיוחדים שנשענים על הספקים שלנו והעוצמה שלנו כקהילה.

מתוך ההבנה הזו ניהלנו ואנחנו ממשיכים לנהל מו”מ על מנת לקבל את ההצעות הטובות ביותר עבור הקבוצה בנושאים כמו, שירותי ראיית חשבון, הנחות לכנסים, ספרות מקצועית, שירותים בנקאיים ועוד. זה אומר שברגע שהצטרפתם  ל – text_logo  אתם נהנים מהנחות קבוצתיות חסרות תקדים שלא היו מתאפשרות לכם כיחידים.

אנחנו עובדים וחושבים מסביב לשעון כדי להרחיב ולשפר את מה שאנחנו כקהילה יכולים להעניק לכם, אנחנו לא נרתעים מאתגרים ורעיונות משוגעים שדוחפים את היכולות שלנו לקצה, ככה שנשמח מאוד לשמוע מכם על כל רעיון או צורך שיכול להקל ולסייע לכם להצליח.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ל –  office@wecaretlv.com  עם כל רעיון שיש לכם ולתת לנו לעבוד בשבילכם. 


קהילה המאפשרת צמיחה


ב- text_logo אנחנו מאמינים כי עבודה בסביבה מגוונת, בה מתאפשר מפגש בין מטפלים מתחומים משלימים מאפשרת את הרחבת הקשרים העסקיים והמקצועיים של כל אחד ואחד מאיתנו ויוצרת הזדמנויות לשיתוף פעולה וצמיחה.

מעצם טבעם של העיסוקים בהם אנו עוסקים, לצד הרצון לעודד שיתופי פעולה והיכרות בין המטפלים אנו קנאים לשמירת הפרטיות של כל אחד ואחד מאיתנו. לכן הקפדנו ובנינו את  המרחב המשותף במתחמים שלנו, ככזה שמחד יאפשר נקודות מפגש בין המטפלים אך ישמור על סביבה נעימה וסולידיות. הקפדה זו מאפשרות לכל אחד ואחד למצוא את הדרך הנכונה עבורו להשתלב במרחב ובחור את רמת האינטראקציה המתאימה לו עם מטפלים אחרים.

מעת לעת ולאחר שעות העבודה, אנו מקיימים פעילות של “שולחן עגול”, אלו הם מפגשים באווירה פתוחה אליהם מוזמנים המטפלים. מפגשים אלו יוצרים אפשרות נהדרת עבורנו לשמוע מה חשוב לכל אחד מכם, מה ניתן להוסיף או לשפר ובה בעת יוצרים הזדמנות למפגש והיכרות בין עמיתים המעוניינים בכך.

כדי להשתייך לקהילת המטפלים של – text_logo  כל שנדרש הוא לשכור חדר או לרכוש כרטיסיית משתמש. שלא כמו במקומות אחרים, אנו לא גובים תשלום נוסף על מנת לאפשר לכם ליהנות מכל ההטבות לחברי הקהילה. חבילת ההטבות היא חלק בלתי נפרד מהשאיפה שלנו לאפשר לכל אחד מהמטפלים שלנו להתרכז נטו בפעילות שלו בזמן שאנו דואגים לכל השאר לא רק לחדר שניתן לעבוד בו.מחיר השכרת קליניקות/ חדרי קבוצות


ב- text_logo אנחנו מספקים שני מסלולי שכירות עיקריים:

מסלול אחד : מותאם לאלו המחפשים קביעות מבחינת חדר, שעה ויום.

מסלול שני: מותאם לאלו מכם המחפשים גמישות וחופש פעולה מלא, כאלו שרוצים להזמין חדר באופן ספונטני כשמתעורר הצורך ולשלם עבורו  לפי שימוש בפועל.

בתוך כל אחת מהקטגוריית קיימות אפשרויות השכרה שונות, על מנת לספק מענה מדויק ככל שניתן לכל מטפל על פי צרכיו.


חדר קבוע

בימים ובשעות המתאימים

בדיוק לצרכים שלך


קרא עוד


חדר משתנה בהתאם לזמינות

ללא התחייבות,

ביום ובשעה המתאימים לי


קרא עוד


חדר קבוצות

לפעילות חד פעמית

או לתקופה קצובה


קרא עוד